Neoclima NCS24AH1e/NU42AH1e Підлогово-стельовий кондиціонер

Є в наявності
31.414грн
Артикул 100422450
Бренд Neoclima
Оплата Наличные, р/счет
Самовывоз Бесплатно

Neoclima відома, як один з провідних виробників високотехнологічного обладнання високої надійності. Воно використовується в якості агрегатів підтримки в різних приміщеннях комфортного і здорового клімату.

Бренду довіряє Європа. В даний час в число країн з великим попитом на дані вироби входить і Україна. Пояснення популярності в високій потужності і функціональності кліматичної техніки, ціна якої помірна і демократична.

Переконатися в цьому кожен споживач може особисто, якщо перегляне каталог Інтернет-супермаркету «ЕСПО» і без проблем зможе купити необхідний кондиціонер. Кліматичне обладнання цього виробника у нас представлене моделями різних типів: канального і касетного, підлогово-стельового і настінного.

Про кожний пропонований товар можна сказати чимало позитивного, але сьогодні зупинимося на такій моделі, як кондиціонер Neoclima Slim NCS24AH1s. Він відрізняється сучасним дизайнерським виконанням; функціоналом, відповідним інноваційним віянням; безвідмовним тривалим функціонуванням.

ОСОБЛИВОСТІ, ЩО ВІДРІЗНЯЮТЬ КОНДИЦІОНЕР NEOCLIMA SLIM NCS24AH1S

Надійна спліт-система, що відповідає сучасним запитам самого вибагливого споживача, - це і є кондиціонер Неокліма Слім NCS24AH1s. Він виконується в настінно-стельовому варіанті. Є оптимальним варіантом для створення оптимального температурного мікроклімату в офісах і житлових приміщеннях, що мають площу, яка не перевищує 82 кв. метра.

Разом із забезпеченням необхідної температури дані кондиціонери також очищають повітря. Для цих цілей використовується механічний фільтр, який входить в комплект спліт-системи. Він гарантує очищення від різних великих часток.

Комплект такої спліт-системи - два блоки: NCS24AH1s - настінний, NU24AH1 - зовнішній. Перший розташовується всередині приміщень, при цьому, завдяки дизайну відмінно вписується в будь-який інтер'єр. Другий монтується зовні. Його якісне виконання і використання таких же якісних матеріалів для виготовлення забезпечує їх безпроблемне функціонування в самих різних умовах погоди.

КОНДИЦІОНЕР NEOCLIMA SLIM NCS24AH1S: ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДМІННОСТІ

У порівнянні з іншими кліматичними агрегатами кондиціонери Neoclima Slim NCS24AH1s відрізняються специфічними характеристиками:

  • Безшумність функціонування агрегату;
  • Стійкість до можливих перепадів електричної напруги;
  • Автоматичне включення при збоях електроживлення завдяки збереженню встановленим в пам'яті параметрам;
  • Регульований напрям потоків повітря і швидкості вентилятора;
  • Використання фреону, що відрізняється озонобезпекою;
  • Теплообмінники з антикорозійним покриттям для захисту від корозійних процесів і продовження термінів служби при збереженні робочих характеристик.

У режимі холодоутворення спліт-система має потужність в 7,1 кВт, теплоутворення - 7,6 кВт. Вона також може працювати в режимі вентиляції і осушення. Кондиціонер живиться від звичайної побутової електромережі.

Спліт система має габарити: 1016х630х240 мм - внутрішній блок, 845х680х310 мм - зовнішній блок. Все відповідно - 24 кг і 51 кг. Для охолодження працює в діапазоні плюс 21-43 градуси, для обігріву - від -5 до +24 градуса.

ВИБІР СПЛІТ-СИСТЕМИ ВІД НЕОКЛІМА - ОПТИМАЛЬНИЙ ВИБІР

Ми пропонуємо великий вибір товарів від відомого виробника. Всі вони мають свого споживача. Розглянуті кондиціонери сьогодні охоче вибирає і Львів, і інші міста, села і селища.

Вони впевнені в цій техніці, яка характеризується наявністю системи проти льодоутворення; автофункціональністю повітряних заслінок; зручним монтажем; можливістю самодіагностики і самоочищення теплових обмінників; багатофункціональністю (таймер, авторестарт, настройки часу, вибір режиму роботи, швидкості обертання вентилятора і т.д.).

Наші покупці постійно відчувають всебічну допомогу від персоналу в питаннях вибору оптимального кліматичного обладнання для їх індивідуальних потреб.

Технические характеристики: Neoclima NCS24AH1e/NU42AH1e Підлогово-стельовий кондиціонер
Рекомендована площа установки кондиціонера (м2)
больше 65
Тип компресора кондиціонерів
Звичайний
Потужність кондиціонерів
24
Тип кондиціонерів
Спліт Система
Країна виробник кондиціонера
Китай
Гарантія на кондиціонери (міс.)
24
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вхід
Доставка: Neoclima NCS24AH1e/NU42AH1e Підлогово-стельовий кондиціонер

Доставка по Львову

Бесплатно при покупке на сумму от 5000 грн. Доставка товаров свыше 50 кг и крупногабаритных товаров - по договоренности.

Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется в любой населенный пункт курьерскими службами компаний "Новая Почта", "Ин-Тайм" и "Міст Експрес".

Товары приходят на склад "Новой Почты", "Ин-Тайм" или "Міст Експрес" в вашем городе. Внешний вид товара проверяется перед отправкой, дабы избежать досадных недоразумений после его доставки.

После отправки заказа, на Ваш мобильный телефон придет сообщение с номером декларации, по которому вы сможете получить товар в представительстве транспортной компании в Вашем городе при наличии паспорта. Оплата услуг транспортной компании происходит при получении заказа в офисе транспортной компании. Расчет стоимости услуг транспортной компании можно произвести на сайтах перечисленных выше компаний. Администрация интернет-магазина не несет ответственности за расчет стоимости услуг транспортных компаний.

Посылка доставляется в офис "Нова пошта" или "Ин-Тайм" в вашем городе. После осмотра Вы делаете оплату за товар. Для получения необходимо предъявить паспорт и номер грузовой декларации, который сообщит наш менеджер после отправки;сроки доставки от 1 до 2 дней, при наличии товара на складе;также можна воспользоватся вызовом автомобиля или курьера "Нова пошта"или"Ин-Тайм" за дополнительную плату (15-60 грн).

Условия оплаты:

- Предоплата денег осуществляется через пополнение карточного счета ПриватБанк (комиссия 1%).

5363542306361768 - Дуля Игорь Васильевич

- Послеоплата (наложенным платежом) на складе транспортной службы при получении товара (комиссия 1.5-2%)

Получение товара

Внимательно рассмотрите товар, убедитесь в отсутствии видимых механических повреждений. Помните, что претензии по внешнему виду и комплектации доставленного Вам товара, Вы можете предъявить только до передачи Вам товара продавцом. Расчет за товар осуществляется на месте доставки (только в национальной валюте - гривне).

Внимание! После того, как товар оплачен, претензии по комплектации и внешним повреждениям не принимаются!