Neoclima NCS24AH1e/NU42AH1e Підлогово-стельовий кондиціонер

Є в наявності
39.184грн
Артикул 100422450
Бренд Neoclima
Оплата Готівка, р/рахунок
Самовивіз Безкоштовно

Neoclima відома, як один з провідних виробників високотехнологічного обладнання високої надійності. Воно використовується в якості агрегатів підтримки в різних приміщеннях комфортного і здорового клімату.

Бренду довіряє Європа. В даний час в число країн з великим попитом на дані вироби входить і Україна. Пояснення популярності в високій потужності і функціональності кліматичної техніки, ціна якої помірна і демократична.

Переконатися в цьому кожен споживач може особисто, якщо перегляне каталог Інтернет-супермаркету «ЕСПО» і без проблем зможе купити необхідний кондиціонер. Кліматичне обладнання цього виробника у нас представлене моделями різних типів: канального і касетного, підлогово-стельового і настінного.

Про кожний пропонований товар можна сказати чимало позитивного, але сьогодні зупинимося на такій моделі, як кондиціонер Neoclima Slim NCS24AH1s. Він відрізняється сучасним дизайнерським виконанням; функціоналом, відповідним інноваційним віянням; безвідмовним тривалим функціонуванням.

ОСОБЛИВОСТІ, ЩО ВІДРІЗНЯЮТЬ КОНДИЦІОНЕР NEOCLIMA SLIM NCS24AH1S

Надійна спліт-система, що відповідає сучасним запитам самого вибагливого споживача, - це і є кондиціонер Неокліма Слім NCS24AH1s. Він виконується в настінно-стельовому варіанті. Є оптимальним варіантом для створення оптимального температурного мікроклімату в офісах і житлових приміщеннях, що мають площу, яка не перевищує 82 кв. метра.

Разом із забезпеченням необхідної температури дані кондиціонери також очищають повітря. Для цих цілей використовується механічний фільтр, який входить в комплект спліт-системи. Він гарантує очищення від різних великих часток.

Комплект такої спліт-системи - два блоки: NCS24AH1s - настінний, NU24AH1 - зовнішній. Перший розташовується всередині приміщень, при цьому, завдяки дизайну відмінно вписується в будь-який інтер'єр. Другий монтується зовні. Його якісне виконання і використання таких же якісних матеріалів для виготовлення забезпечує їх безпроблемне функціонування в самих різних умовах погоди.

КОНДИЦІОНЕР NEOCLIMA SLIM NCS24AH1S: ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДМІННОСТІ

У порівнянні з іншими кліматичними агрегатами кондиціонери Neoclima Slim NCS24AH1s відрізняються специфічними характеристиками:

  • Безшумність функціонування агрегату;
  • Стійкість до можливих перепадів електричної напруги;
  • Автоматичне включення при збоях електроживлення завдяки збереженню встановленим в пам'яті параметрам;
  • Регульований напрям потоків повітря і швидкості вентилятора;
  • Використання фреону, що відрізняється озонобезпекою;
  • Теплообмінники з антикорозійним покриттям для захисту від корозійних процесів і продовження термінів служби при збереженні робочих характеристик.

У режимі холодоутворення спліт-система має потужність в 7,1 кВт, теплоутворення - 7,6 кВт. Вона також може працювати в режимі вентиляції і осушення. Кондиціонер живиться від звичайної побутової електромережі.

Спліт система має габарити: 1016х630х240 мм - внутрішній блок, 845х680х310 мм - зовнішній блок. Все відповідно - 24 кг і 51 кг. Для охолодження працює в діапазоні плюс 21-43 градуси, для обігріву - від -5 до +24 градуса.

ВИБІР СПЛІТ-СИСТЕМИ ВІД НЕОКЛІМА - ОПТИМАЛЬНИЙ ВИБІР

Ми пропонуємо великий вибір товарів від відомого виробника. Всі вони мають свого споживача. Розглянуті кондиціонери сьогодні охоче вибирає і Львів, і інші міста, села і селища.

Вони впевнені в цій техніці, яка характеризується наявністю системи проти льодоутворення; автофункціональністю повітряних заслінок; зручним монтажем; можливістю самодіагностики і самоочищення теплових обмінників; багатофункціональністю (таймер, авторестарт, настройки часу, вибір режиму роботи, швидкості обертання вентилятора і т.д.).

Наші покупці постійно відчувають всебічну допомогу від персоналу в питаннях вибору оптимального кліматичного обладнання для їх індивідуальних потреб.

Технические характеристики: Neoclima NCS24AH1e/NU42AH1e Підлогово-стельовий кондиціонер
Рекомендована площа установки кондиціонера (м2)
больше 65
Потужність кондиціонерів
24
Тип компресора кондиціонерів
Звичайний
Країна виробник кондиціонера
Китай
Гарантія на кондиціонери (міс.)
24
Доставка: Neoclima NCS24AH1e/NU42AH1e Підлогово-стельовий кондиціонер

Доставка по Львову

Бесплатно при покупке на сумму от 5000 грн. Доставка товаров свыше 50 кг и крупногабаритных товаров - по договоренности.

Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется в любой населенный пункт курьерскими службами компаний "Новая Почта", "Ин-Тайм" и "Міст Експрес".

Товары приходят на склад "Новой Почты", "Ин-Тайм" или "Міст Експрес" в вашем городе. Внешний вид товара проверяется перед отправкой, дабы избежать досадных недоразумений после его доставки.

После отправки заказа, на Ваш мобильный телефон придет сообщение с номером декларации, по которому вы сможете получить товар в представительстве транспортной компании в Вашем городе при наличии паспорта. Оплата услуг транспортной компании происходит при получении заказа в офисе транспортной компании. Расчет стоимости услуг транспортной компании можно произвести на сайтах перечисленных выше компаний. Администрация интернет-магазина не несет ответственности за расчет стоимости услуг транспортных компаний.

Посылка доставляется в офис "Нова пошта" или "Ин-Тайм" в вашем городе. После осмотра Вы делаете оплату за товар. Для получения необходимо предъявить паспорт и номер грузовой декларации, который сообщит наш менеджер после отправки;сроки доставки от 1 до 2 дней, при наличии товара на складе;также можна воспользоватся вызовом автомобиля или курьера "Нова пошта"или"Ин-Тайм" за дополнительную плату (15-60 грн).

Условия оплаты:

- Предоплата денег осуществляется через пополнение карточного счета ПриватБанк (комиссия 1%).

5363542306361768 - Дуля Игорь Васильевич

- Послеоплата (наложенным платежом) на складе транспортной службы при получении товара (комиссия 1.5-2%)

Получение товара

Внимательно рассмотрите товар, убедитесь в отсутствии видимых механических повреждений. Помните, что претензии по внешнему виду и комплектации доставленного Вам товара, Вы можете предъявить только до передачи Вам товара продавцом. Расчет за товар осуществляется на месте доставки (только в национальной валюте - гривне).

Внимание! После того, как товар оплачен, претензии по комплектации и внешним повреждениям не принимаются!