Кондиціонер спліт-система Haier Lightera HSU-07HNM03/R2 HSU-07HUN203/R2

Є в наявності
11.760грн
Артикул po-5502
Бренд Haier
Оплата Готівка, р/рахунок
Самовивіз Безкоштовно

Haier HSU-07HNM03/R2 / HSU-07HUN203/R2 Lightera - кондиціонер типу On/Off з рівномірною циркуляцією повітря. УФ-лампа, вбудована у внутрішній блок, формує ультрафіолетові промені з довжиною хвилі 254 нм. УФ-промені знищують молекулярну структуру ДНК шкідливих мікроорганізмів і бактерій, завдяки чому досягається стерилізує ефект без застосування додаткових хімікатів.

Основні функції і режими роботи

Робочі режими

 1. Охолодження і обігрів. Кондиціонери розраховані на роботу в режимі обігріву до -7°C і забезпечують безперебійну роботу на охолодження при температурі зовнішнього повітря до + 43°C.
 2. Автоматичний вибір режимів Охолодження / Обігрів.
 3. Режим осушення (DRY). Режим осушення дозволяє автоматично підтримувати відносну вологість повітря в діапазоні від 35 до 60%.
 4. Режим вентиляції. Створюється циркуляція що знаходиться в приміщенні, і його очищення фільтрами.
 5. Режим іонізації очищає повітря від неприємних запахів і сигаретного диму.

Управління кондиціонером

 1. Тип: On/Off. Високопродуктивний компресор забезпечує стабільну продуктивність.
 2. Озонобезопасний фреон R410A.
 3. Клас енергоефективності А.
 4. Режимі «Сон». При натисканні кнопки "SLEEP" кондиціонер переходить в режим регулювання температури за спеціальним графіком. Цей режим одночасно забезпечує економічне енергоспоживання і комфортні мікрокліматичні умови під час сну. Працює як в режимі охолодження, так і в режимі обігріву.
 5. Режим «Турбо». При необхідності охолодити або обігріти приміщення в найкоротші терміни можна запустити режим "TURBO". При цьому вентилятор внутрішнього блоку починає працювати на надвисокої швидкості. Після виходу на задану температуру кондиціонер автоматично переходить в звичайний режим роботи.
 6. 24-х годинний таймер таймер включення і виключення. За допомогою таймера Ви можете запрограмувати режим роботи кондиціонера на день вперед.
 7. Управління системою здійснюється пультом дистанційного керування.

Функції та опції

Здоров'я

 1. Ультрафіолетова лампа. УФ-модуль містить потужну ультрафіолетову лампу, яка встановлена ​​у внутрішньому блоці. Електрони, що мають промені з довжиною хвилі 254 нм легко проникають в клітини мікроорганізмів і вступають в фотохімічні реакції з їх тканинами, або вбиває бактерію, або позбавляє її здатності до розмноження.
 2. Функція Nano-Aqua. Іонізація і очищення повітря, іонізує молекули води, розщеплюючи їх на іони водню H + і кисню O-. Внаслідок хімічної реакції шкідливі бактерії гинуть, тобто відбувається іонізація і очищення повітря.
 3. Фільтр грубої очистки затримує великі частки пилу, вовни і пуху. Його легко обслуговувати досить промити під теплою водою і висушити.

Функції

 1. Wi-Fi управління (опція). Ви можете управляти кондиціонером через Wi-Fi або 3G мережу звідки завгодно. Для функції управління по Wi-Fi необхідно завантажити додаток Haier SmartAir2 з магазину AppStore (Apple) або Play Маркет (Android). Додатково Ви зможете встановлювати різні графіки нічного режиму, отримувати повідомлення про стан кондиціонера, керувати кількома кондиціонерами, отримувати прогноз погоди.
 2. Супертиха робота. Оптимізація повітряного каналу, збільшення довжини вентилятора і вдосконалення його конструкції дозволило знизити швидкість повітряного струменя. Відповідно, в поєднанні зі спеціальним алгоритмом роботи, це дозволило добитися мінімального рівня шуму внутрішнього блоку кондиціонера - 27 дБ (А).
 3. Режим "INTELLIGENT AIR". Інтелектуальний повітряний потік рівномірно циркулює повітря в приміщенні, що виключає можливість неприємного обдування повітрям. В режимі охолодження повітряний потік прямує вгору, а в режимі обігріву - вертикально вниз.
 4. Антикорозійний захист Blue Fin. Спеціальне покриття Blue Fin, нанесене на теплообмінник зовнішнього блоку кондиціонерів HAIER, перешкоджає утворенню корозії і появи іржі. Назва захисту відповідає кольору покриття - синій кобальт.
 5. Прихований LED дисплей. Коли кондиціонер вимкнений, LED дисплей стає невидимим, зливаючись з передньою панеллю.
 6. Автоматичне розморожування теплообмінника.
 7. 3D-повітряний потік, тривимірний розподіл повітря.
 8. Авторестарт. У разі відключення електроенергії кондиціонери, оснащені функцією "Авторестарт", автоматично відновлять роботу з тими ж режимами настройки, які були до збою електроживлення. Відповідно, не треба заново налаштовувати необхідний режим роботи кондиціонера.
 9. Самоочищення теплообмінника - функція автоматичного очищення випарника дає можливість запобігти забрудненню внутрішнього теплообмінника, що особливо важливо при тривалій експлуатації. Як відомо, з часом теплообмінник випарника забруднюється, що знижує ефективність роботи кондиціонера, тому функція самоочищення дозволяє уникнути негативних ефектів, викликаних забрудненням.
 10. Захист компресора. Для захисту компресора від пошкоджень при частих включеннях передбачена трихвилинна затримка запуску.

Додаткові опції

 1. Потужна подача повітря 12М+. Це можливо завдяки спеціальній формі лопаток і подовженою осі вентилятора внутрішнього блоку.

 2. Захист від перепадів напруги.

 3. Дренаж конденсату з двох сторін.
Технические характеристики: Кондиціонер спліт-система Haier Lightera HSU-07HNM03/R2 HSU-07HUN203/R2
Рекомендована площа установки кондиціонера (м2)
до 25
Потужність кондиціонерів
7
Тип компресора кондиціонерів
Звичайний
Колір
Білий
Країна виробник кондиціонера
Китай
Країна реєстрації бренду
Китай
Режим роботи
осушення,
Макс. температура на обігрів
24 °C
Мін. температура на охолодження
18 °C
Макс. температура на охолодження
43 °C
Функції
wi-fi управління (опція), захист від перепадів напруги,
Потужність охолодження
2.20 кВт
Потужність обігріву
2.30 кВт
Режим обігріву
стандартний
Витрата повітря внутрішнього блоку
450 м³/год
Діаметр труб (рідина / газ)
6 мм, 9 мм
Максимальна довжина магістралі
15 м
Максимальний перепад висот
10 м
EER
3.24
COP
3.65
Ширина внутрішнього блоку
810 мм
Висота внутрішнього блоку
280 мм
Глибина внутрішнього блоку
204 мм
Вага внутрішнього блоку
9.60 кг
Рівень шуму внут. блоку
31, 33, 35 дБ
Рівень шуму зовн. блоку
51 дБ
Глибина зовнішнього блоку
245 мм
Висота зовнішнього блоку
430 мм
Ширина зовнішнього блоку
695 мм
Вага зовнішнього блоку
25 кг
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
Клас енергоефективності
A
Тип фреону:
R-410A
Доставка: Кондиціонер спліт-система Haier Lightera HSU-07HNM03/R2 HSU-07HUN203/R2

Доставка по Львову

Бесплатно при покупке на сумму от 5000 грн. Доставка товаров свыше 50 кг и крупногабаритных товаров - по договоренности.

Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется в любой населенный пункт курьерскими службами компаний "Новая Почта", "Ин-Тайм" и "Міст Експрес".

Товары приходят на склад "Новой Почты", "Ин-Тайм" или "Міст Експрес" в вашем городе. Внешний вид товара проверяется перед отправкой, дабы избежать досадных недоразумений после его доставки.

После отправки заказа, на Ваш мобильный телефон придет сообщение с номером декларации, по которому вы сможете получить товар в представительстве транспортной компании в Вашем городе при наличии паспорта. Оплата услуг транспортной компании происходит при получении заказа в офисе транспортной компании. Расчет стоимости услуг транспортной компании можно произвести на сайтах перечисленных выше компаний. Администрация интернет-магазина не несет ответственности за расчет стоимости услуг транспортных компаний.

Посылка доставляется в офис "Нова пошта" или "Ин-Тайм" в вашем городе. После осмотра Вы делаете оплату за товар. Для получения необходимо предъявить паспорт и номер грузовой декларации, который сообщит наш менеджер после отправки;сроки доставки от 1 до 2 дней, при наличии товара на складе;также можна воспользоватся вызовом автомобиля или курьера "Нова пошта"или"Ин-Тайм" за дополнительную плату (15-60 грн).

Условия оплаты:

- Предоплата денег осуществляется через пополнение карточного счета ПриватБанк (комиссия 1%).

5363542306361768 - Дуля Игорь Васильевич

- Послеоплата (наложенным платежом) на складе транспортной службы при получении товара (комиссия 1.5-2%)

Получение товара

Внимательно рассмотрите товар, убедитесь в отсутствии видимых механических повреждений. Помните, что претензии по внешнему виду и комплектации доставленного Вам товара, Вы можете предъявить только до передачи Вам товара продавцом. Расчет за товар осуществляется на месте доставки (только в национальной валюте - гривне).

Внимание! После того, как товар оплачен, претензии по комплектации и внешним повреждениям не принимаются!