Монтаж

Монтаж кондиціонерів у Львові і Львівській області

Наша організація виконує монтаж побутових і напівпромислових кондиціонерів по Львові та Львівській області. Алгоритм проведення монтажних робіт спліт систем, мульти спліт систем, касетних кондиціонерів, канальних кондиціонерів і іншого кліматичного обладнання складається з декількох етапів:

1) на першому етапі наші фахівці виїжджають на об'єкт замовника для дослідження приміщень об'єкта:

✓расчета необхідної тепло і хладо продуктивності обладнання - це потрібно для визначення складу обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів. Для цього необхідно врахувати обсяг кімнат, товщину стін і матеріали утеплювача, площа вікон і постійно відкритих прорізів, врахувати розташування приміщення щодо південної і північної сторони будинку, якщо це мансардне приміщення необхідно взяти до уваги матеріал перекриття і теплоізоляції, склад електричного обладнання, що буде знаходиться , або вже знаходиться в приміщенні (комп'ютери, холодильники та інше обладнання, що виділяє тепло) - всі ці фактори впливають на теплопритоки і тепловтрати, і необхідні для розрахунку теплового баланса.

✓визначення місць розташування внутрішніх і зовнішніх блоків кондиціонерів і оптимальний підведення фреонової та дренажної траси, з урахуванням побажань замовника. Проводиться вимір довжини магістралей, фіксується обсяг робіт по закладці траси, кількість необхідних отворів під магістраль, місця штроби для приховування магістралі в стінах (якщо є необхідність і можливість її виконати).

2) Далі виробляється калькуляція і надається комерційну пропозицію на поставку кліматичної техніки і робіт по монтажу, ми намагаємося надати пропозицію в максимально короткі терміни, як правило в той же день. На цьому етапі ми розуміємо які діаметри мідних і дренажних труб, перетин кабелів живлення і управління будуть використовуватися при монтажі - всі витратні матеріали використовуються нашими фахівцями є високоякісними, надійними і довговічними в експлуатації.

3) На третьому етапі, після затвердження замовником складу обладнання, задоволеності ціновою пропозицією і узгодженням термінів, наші монтажники приступають до робіт. АДВОКАТУРИ можуть бути так само розбиті на кілька етапів, наприклад:

I - прокладка магістралі до виконання ремонтних робіт - ми закладаємо магістралі і консервуємо їх до моменту коли буде закінчено ремонт і ми зможемо приступити до безпосереднього монтажу внутрішніх і зовнішніх блоків кондиціонерів.

II - роботи по закладці магістралей, поставка кондиціонерів, їх монтаж, пуско-налагодження і введення в експлуатацію виконуються в один або кілька днів, в залежності від обсягів.

4) Ми також пропонуємо послуги по обслуговуванню кондиціонерів

5) Наша компанія бере на себе гарантійні зобов'язання по поставленому обладнанню та виконаним роботам за умови своєчасного обслуговування системи кондиціонування.

Переваги співпраці з нами!

Монтаж кондиціонера, ціна в Москві на який у нас завжди знаходиться на цілком доступному для кожного рівні, відрізняється надійністю і довговічністю. Про це говорять і позитивні відгуки численних людей, яким доводилося співпрацювати з нашою компанією, при цьому багато хто з них вже давно є нашими постійними клієнтами. Ми дорого цінуємо свою репутацію, яка безпосередньо залежить від довіри наших клієнтів, тому завжди гарантуємо кожному такі переваги від спільної співпраці, як:

 • Мінімальні терміни виконання робіт. Ми завжди готові піти на зустріч кожному клієнту і здійснити установку кондиціонера в максимально - короткі терміни.
 • Високопрофесійний штат співробітників з серйозним досвідом роботи в даній сфері, які гарантують знає підхід до справи і здійснять монтаж спліт - систем у відповідності з усіма правилами та вимогами.
 • Значний термін гарантії на всі види виконаних робіт, що гарантує усунення будь-яких неполадок, що виникли з нашої вини, абсолютно безкоштовно.
 • Використання в роботі сучасних матеріалів, виключно високої якості, що гарантує довговічність і надійність служби встановленого обладнання.
 • Адекватні ціни на всі види послуг, які ми надаємо, які значно вигідніше розцінок багатьох конкуруючих компаній.

Прайс лист на роботи

 Найменування робіт: Од. вим. Ціна, грн.
   
Стандартний монтаж настінних спліт систем    
Спліт-системи 07 BTU (по холоду менше 2,2 кВт) к-сть 3200/2600*
Спліт-системи 09 BTU (по холоду менше 2,7 кВт) к-сть 3200/2600*
Спліт-системи 12 BTU (по холоду менше 3,6 кВт) к-сть 3400/2900* 
Спліт-системи 15-18 BTU (по холоду менше 5,5 кВт) к-сть 3600/3100* 
Спліт-системи 24 BTU (по холоду менше 7,1 кВт) к-сть 3950/3550*
Спліт-системи 30 BTU (по холоду менше 9 кВт) к-сть 4500/4100*
Спліт-системи 36 BTU (по холоду менше 11 кВт) к-сть 5500/5000*
 * при покупці кондиціонера знижка на монтаж 500 грн.  


У вартість стандартного монтажу входять наступні роботи та матеріали:
 

Роботи: Матеріали:
 • Навішування зовнішнього блоку з вікна;
 • Навішування внутрішнього блоку;
 • Свердління 1 отвори під комунікації (діаметром не більше 4 см);
 • Прокладка фреонової траси між блоками (до 3 м);
 • Висновок дренажного шланга до зовнішнього блоку (до 3 м);
 • Підключення межблочного кабелю (до 3 м);
 • Демонстрація функцій кондиціонера замовнику.
 • 2 мідні труби (газ / рідина) 3м кожна;
 • Ізоляція труб - 10м;
 • Міжблочний кабель - 3м;
 • Дренажний шланг - 5м;
 • Кронштейн під зовнішній блок - 1 комплект;
 • Матеріал для кріплення.

Особливості

Установка і монтаж кондиціонерів в Львові має свої правила і нюанси, і цю роботу слід довіряти виключно професіоналам. Саме якість монтажу на 90% визначає працездатність і тривалість служби кондиціонера, і будь-які помилки, допущені на цьому етапі, виправити згодом буде дуже складно. Складність і обсяг робіт залежить від наступних факторів:

 • Тип системи кондиціонування: спліт-система, мультіспліт-система, касетний, напольно-стельовий, колонний, канальний, віконний кондиціонер;
 • Особливості приміщення: площа, форма, висота стель, наявність ремонту;
 • Для спліт-систем - відстань від внутрішнього блоку до зовнішнього;
 • Наявність особливих вимог у замовника.

К сожалению, на странице нет записей.