Panasonic Compact Inverter CS/CU-TZ20TKEW Кондиціонер

Є в наявності
23.299грн
Артикул 100426029
Бренд Panasonic
Оплата Готівка, р/рахунок
Самовивіз Безкоштовно

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА - НАСТІННИЙ КОНДИЦІОНЕР PANASONIC CS/CU-TZ20TKEW COMPACT INVERTER

Модель с инверторным компрессором

Настінний кондиціонер Panasonic CS / CU-TZ20TKEW Compact Inverter - це повністю нова і багато в чому вдосконалена модель 2017 року, яка забезпечує підвищений рівень продуктивності і відмінно підходить для роботи з охолодження, обігріву й осушення повітря в приміщеннях суспільного і побутової спрямованості. Грамотно розроблена конструкція і оригінальний дизайн дозволяють проводити установку в квартирі, приватному будинку, офісному приміщенні, кафе, ресторані і т.д., за умови, що номінальної потужності буде вистачати для обслуговування певної площі.

Кондиціонер даної серії відповідає високим показникам європейської якості і йде з гарантією від заводу виробника. Головною особливістю агрегату є комплектація інверторним компресором нового покоління, який в кілька разів підвищує номінальний рівень ККД, дозволяє здійснювати плавне регулювання швидкості обертання вентилятора зовнішнього блоку, при цьому повністю усунувши проблему з пусковими струмами. Крім того, ви отримаєте функціонування при низькому рівні шуму, а споживання електроенергії знижується в кілька разів. Ця модель по праву може зайняти лідируюче місце на ринку кліматичного обладнання.

Щоб отримати більше корисної інформації звертайтеся до менеджерів Інтернет-маркета ЕСПО, які завжди готові надати професійну допомогу і проконсультувати з будь-якого питання. Ми готові запропонувати вигідні умови співпраці і найбільш доступні ціни на всю представлену продукцію.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ НАСТІННОГО КОНДИЦІОНЕРА PANASONIC DELUXE INVERTER

iAuto-XФункція "iAuto-X" дозволяє дуже швидко охолодити повітря, коли ви повертаєтеся додому. Після цього також можна включити функцію Shower Cooling (Прохолодний Душ), яка запобіжить пряме охолодження і ви отримаєте ще більше комфорту.

Инверторное управлениеІнверторне керування дозволяє зробити роботу кондиціонера більш збалансованою, коли ви отримуєте високу продуктивність, низький рівень шуму і економне споживання електроенергії під час охолодження і обігріву.

AerowingsФункція "Aerowings" - даний режим дозволяє більш точно проводити контроль за напрямком потоку охолодженого або нагрітого повітря, що сприяє отриманню найбільш комфортних кліматичних показників всередині приміщень різноманітної спрямованості.

Температурная волнаФункція "Температурна хвиля" - по особливому розроблений алгоритм управління температурою дає можливість здійснювати роботу при більш ефективному енергозбереженні.

Датчик движенияДатчик руху Autocomfort - кондиціонер автоматично визначає активність всередині приміщення і автоматично включає режим обігріву або охолодження, коли ви входите в кімнату.

Функция подавления запаховФункція усунення запахів запобігає поширенню неприємних запахів, коли ви запускаєте пристрій. Принцип полягає в тому, що вентилятор залишається вимкненим, коли всередині кондиціонера відбувається придушення запахів з вулиці або інших місць.

Передня панель легко миється. Для проведення чистки ви можете зняти передню панель, використовуючи при цьому мінімум навичок. Таким чином завжди можна підтримувати кондиціонер в потрібному стані.

Бесшумный режимБезшумний режим Quite дозволяє одні натисканням кнопки знизити рівень шуму при роботі внутрішнього блоку, що сприяє отриманню повноцінного комфорту і приємної атмосфери всередині приміщення.

Режим мягкого осушенияРежим м'якого осушення Soft Dry починаючи роботу з охолодження для зниження вологості, потім йде безперервний легкий обдув кімнати при низькій частоті, щоб підтримувати сухість повітря без зміни його температури.

Создание персонального воздушного потокаСтворення персонального повітряного потоку - дозволяє проводити горизонтальний або вертикальний обдув, виходячи з ваших особистих переваг, створюючи при цьому сприятливу комфортну атмосферу.

Автоматичне перемикання режимів дозволяє кондиціонеру самому визначати, які саме умови доречні на даний момент в приміщенні, що є показником якісного комфорту.

Управление горячим запускомУправління гарячим запуском "Hot Start" це дозволяє вентилятору внутрішнього блоку функціонувати, коли теплообмінник вже розігрівся, для запобігання поширенню по кімнаті занадто холодного повітря.

Двойной таймер24-годинний подвійний таймер з установкою в реальному масштабі часу дозволяє проводити включення і виключення кондиціонера в строго відведений для цього часу, коли необхідно отримати обігрів або охолодження.

Пульт ДУПульт дистанційного керування з РК дисплеєм допомагає налаштовувати функції кондиціонера, спираючись на ваші уподобання. Управляти моделлю дуже просто і інтуїтивно зрозуміло, так ви зможете отримати ще більше комфорту.

Автоматический перезапускДовільний автоматичний перезапуск допомагає запустити кондиціонер в разі збою в загальній системі енергоживлення, зберігаючи при цьому всі задані раніше функції. Ця функція також охороняє від передчасного зношування і модель починає служити протягом тривалого часу.

Проводной пульт ДУПровідний пульт управління допомагає здійснювати віддалений контроль за роботою кондиціонера в якомусь певному місці всередині приміщення. Включення функцій здійснюється більш точно, з меншим відсотком будь-яких збоїв.

Покрытие Blue FinПокриття теплообмінника Blue Fin дозволяє отримати захист від прямого впливу сонячних променів, дощу та інших температурних або кліматичних факторів, які можуть нашкодити загальній системі.

Удлиненный трубопроводПодовжений трубопровід дає можливість подовжити стандартний трубопровід, з метою встановлення зовнішнього блоку кондиціонера ще далі від внутрішнього блоку, що у багато разів підвищує гнучкість інсталяції.

Техническое обслуживание верхнего блокаМожливість технічного обслуговування зовнішнього блоку через верхню панель. Так ви можете за своїм бажанням проводити профілактичну діагностику або спрощене усунення будь-яких несправностей.

Функция самодиагностикиФункція самодіагностики - кондиціонер автоматично виявляє несправності або збої, виводячи при цьому певний буквено-цифровий код, за яким можна швидко визначити і усунути будь-які несправності.

ІНВЕРТОРНИЙ КОМПРЕСОР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Кондиціонер інверторного типу Panasonic Compact Inverter об'єднує найбільш корисні функції, а саме поєднання енергозбереження та комфорту.

Якщо взяти неінверторние моделі кондиціонерів, то вони можуть функціонувати виключно на постійній потужності, яка може бути занадто великий для підтримки запрограмованої температури. Тому, неінверторние кондиціонери періодично включають і вимикають компресор, що тягне за собою найбільш широкі коливання температури і це призводить до зайвих витрат електроенергії.

Інверторний кондиціонер Panasonic Compact Inverter розроблений з метою варіювання швидкості обертання компресора, забезпечуючи при цьому найбільш точну підтримку заданої температури і дозволяючи Вам економити до 50% електроенергії. Крім того, технологія в кілька разів знижує рівень шуму даючи можливість отримати ще більше комфорту.

Принцип работы инверторного компрессора

ПРИНЦИП РАБОТЫ ИНВЕРТОРНОГО КОМПРЕССОРА

Принцип работы инверторного компрессора

Щоб отримати більше корисної інформації слід звернутися до менеджерів Інтернет-маркета ЕСПО Тільки тут вам нададуть необхідну допомогу при виборі конкретного обладнання з детальною і повноцінної консультацією з установки, і введення в експлуатацію. Телефонуйте, якщо хочете за низькою ціною, з гарантією від заводу виробника. Ми виробляємо оперативну доставку і установку кондиціонера.

Технические характеристики: Panasonic Compact Inverter CS/CU-TZ20TKEW Кондиціонер
Рекомендована площа установки кондиціонера (м2)
до 20
Потужність кондиціонерів
7
Тип компресора кондиціонерів
Інверторний
Країна виробник кондиціонера
Малазія
Гарантія на кондиціонери (міс.)
36
Робота кондиціонера на обігрів взимку, до
-15 ° С
Рівень шуму внутрішнього блоку, dB (A)
20
Частота струму, Гц
50
Висота зовнішнього блоку, мм
542
Глибина внутрішнього блоку, мм
197
Глибина зовнішнього блоку, мм
289
Струм, А
16
Рівень шуму зовнішнього блоку, dB (A)
38
Висота внутрішнього блоку, мм
290
Ширина зовнішнього блоку, мм
780
Вага зовнішнього блоку, кг
26
Вага внутрішнього блоку, кг
8
Діаметр труб: газ, мм
я.52 (3/8)
Діаметр труб: рідина, мм
6.35 (1/4)
Витрата повітря, м3 / хв
10,0 / 10, я
Ширина внутрішнього блоку, мм
799
Режими роботи
Холод-тепло
Напруга, В)
220-240
Документация: Panasonic Compact Inverter CS/CU-TZ20TKEW Кондиціонер
Коплектация: Panasonic Compact Inverter CS/CU-TZ20TKEW Кондиціонер

1. Зовнішній блок

2. Внутрішній блок

3. Гарантійний талон

Доставка: Panasonic Compact Inverter CS/CU-TZ20TKEW Кондиціонер

Доставка по Львову

Бесплатно при покупке на сумму от 5000 грн. Доставка товаров свыше 50 кг и крупногабаритных товаров - по договоренности.

Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется в любой населенный пункт курьерскими службами компаний "Новая Почта", "Ин-Тайм" и "Міст Експрес".

Товары приходят на склад "Новой Почты", "Ин-Тайм" или "Міст Експрес" в вашем городе. Внешний вид товара проверяется перед отправкой, дабы избежать досадных недоразумений после его доставки.

После отправки заказа, на Ваш мобильный телефон придет сообщение с номером декларации, по которому вы сможете получить товар в представительстве транспортной компании в Вашем городе при наличии паспорта. Оплата услуг транспортной компании происходит при получении заказа в офисе транспортной компании. Расчет стоимости услуг транспортной компании можно произвести на сайтах перечисленных выше компаний. Администрация интернет-магазина не несет ответственности за расчет стоимости услуг транспортных компаний.

Посылка доставляется в офис "Нова пошта" или "Ин-Тайм" в вашем городе. После осмотра Вы делаете оплату за товар. Для получения необходимо предъявить паспорт и номер грузовой декларации, который сообщит наш менеджер после отправки;сроки доставки от 1 до 2 дней, при наличии товара на складе;также можна воспользоватся вызовом автомобиля или курьера "Нова пошта"или"Ин-Тайм" за дополнительную плату (15-60 грн).

Условия оплаты:

- Предоплата денег осуществляется через пополнение карточного счета ПриватБанк (комиссия 1%).

5363542306361768 - Дуля Игорь Васильевич

- Послеоплата (наложенным платежом) на складе транспортной службы при получении товара (комиссия 1.5-2%)

Получение товара

Внимательно рассмотрите товар, убедитесь в отсутствии видимых механических повреждений. Помните, что претензии по внешнему виду и комплектации доставленного Вам товара, Вы можете предъявить только до передачи Вам товара продавцом. Расчет за товар осуществляется на месте доставки (только в национальной валюте - гривне).

Внимание! После того, как товар оплачен, претензии по комплектации и внешним повреждениям не принимаются!