Рекуператор Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E

Є в наявності
9.269грн
Артикул re-5360
Оплата Готівка, р/рахунок
Самовивіз Безкоштовно

Опис Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E

Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E - кімнатна припливно-витяжна установка. Монтується на стіну у вертикальному і горизонтальному положенні. У пристрої встановлений теплообмінник з целюлози. Хоча потоки повітря поділяються паперовими перегородками, це не заважає волозі просочувати стінки обмінника. Величезним плюсом такої системи є те, що назад в приміщення повертається не тільки свіже повітря, але і волога. Матеріал теплообмінника не схильний до замерзання в зимову пору року, тому не витрачається енергія і час на відтавання, що робить прилад ще ефективніше.

Які технічні особливості та переваги Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E

  • Пластинчастий теплообмінник.

Пластинчастий, мембранний рекуператор виготовлений із спеціально просоченої целюлози, що не перешкоджає волозі повертатися в приміщення. Крім цього така будова сприяє тихій роботі, але не дає пилу потрапити всередину.

  • Легке і швидке обслуговування внутрішніх елементів.

Фільтр зовнішнього повітря витягується для того, щоб промити під проточною водою, можна використовувати миючі засоби. Фільтр витяжного повітря очищається за допомогою пилососа і протирається вологою тканиною. Пил, що зібралася в обміннику, очищається тільки пилососом.

  • Функція перемикання заслінки.

Які технічні особливості та переваги Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E

Регулятор допомагає перекрити надходження повітря повністю або залишити тільки режим витяжки. Це зручно, оскільки захищає від протягів, незапланованого вентилювання або під час сильних морозів.

  • Відцентровий вентилятор.

Вентилятор, що працює за принципом центрифуги, швидко і ефективно справляється з очищенням приміщення від забрудненого повітря.

  • Монтажний комплект.

Для установки в комплекті до приладу отримуєте необхідні аксесуари для монтажу.

  • Ціна Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E.

Не висока вартість приладу дозволяє встановити прилад і насолоджується комфортним мікрокліматом.

Зручне управління

Вентустановка оснащена Шнуровим управлінням.

Щоб перемикатися з одного режиму на інший - просто потягніть за шнур.

  1. HI – висока швидкість роботи.
  2. LO – низька швидкість.
  3. OFF – індикатор відключення.

Для кого підходить Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E?

Для кого підходить Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E?

Відгуки покупців говорять про те, що така система підходить для різних приміщень і для тих людей, хто хоче створити правильний мікроклімат без постійно відкритих вікон. Прилад ефективно справляється з підтриманням потрібної температури і вологості, перешкоджає появі вогкості і неприємного запаху.

Думки про Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E говорять про високу якість, надійність і ефективність апарату в боротьбі за свіже і чисте повітря в приміщенні.

Де купити Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E?

Наш інтернет магазин Венкон пропонує купити сучасну вентустановку. Оформляйте замовлення на сайті або іншим зручним способом і ми подбаємо про доставку в найкоротші терміни.

Технические характеристики: Рекуператор Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E
Колір
Білий
Діаметр стінового модуля
114
Виробництво
Японія
Площа
11-20, до 10
Клас фільтра
F7 (опція),
Тип приводу внутрішньої заслінки
ручна заслінка
Кількість швидкостей
2
Рівень шуму на відстані 3м
14, 36.50
Витрата повітря в режимі рекуперації
15, 51
Отвір під монтаж
165
Монтаж зовнішньої решітки
з вулиці
Максимальна температура
40
Мінімальна температура
-10
Товщина стіни від
50
Глубина
168
Ефективність рекуперації тепла
70, 86
Керування
перемикання швидкостей
Комплектація
гарантійний талон, інструкція з експлуатації
Доставка: Рекуператор Mitsubishi Electric Lossnay VL-50ES2-E

Доставка по Львову

Бесплатно при покупке на сумму от 5000 грн. Доставка товаров свыше 50 кг и крупногабаритных товаров - по договоренности.

Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется в любой населенный пункт курьерскими службами компаний "Новая Почта", "Ин-Тайм" и "Міст Експрес".

Товары приходят на склад "Новой Почты", "Ин-Тайм" или "Міст Експрес" в вашем городе. Внешний вид товара проверяется перед отправкой, дабы избежать досадных недоразумений после его доставки.

После отправки заказа, на Ваш мобильный телефон придет сообщение с номером декларации, по которому вы сможете получить товар в представительстве транспортной компании в Вашем городе при наличии паспорта. Оплата услуг транспортной компании происходит при получении заказа в офисе транспортной компании. Расчет стоимости услуг транспортной компании можно произвести на сайтах перечисленных выше компаний. Администрация интернет-магазина не несет ответственности за расчет стоимости услуг транспортных компаний.

Посылка доставляется в офис "Нова пошта" или "Ин-Тайм" в вашем городе. После осмотра Вы делаете оплату за товар. Для получения необходимо предъявить паспорт и номер грузовой декларации, который сообщит наш менеджер после отправки;сроки доставки от 1 до 2 дней, при наличии товара на складе;также можна воспользоватся вызовом автомобиля или курьера "Нова пошта"или"Ин-Тайм" за дополнительную плату (15-60 грн).

Условия оплаты:

- Предоплата денег осуществляется через пополнение карточного счета ПриватБанк (комиссия 1%).

5363542306361768 - Дуля Игорь Васильевич

- Послеоплата (наложенным платежом) на складе транспортной службы при получении товара (комиссия 1.5-2%)

Получение товара

Внимательно рассмотрите товар, убедитесь в отсутствии видимых механических повреждений. Помните, что претензии по внешнему виду и комплектации доставленного Вам товара, Вы можете предъявить только до передачи Вам товара продавцом. Расчет за товар осуществляется на месте доставки (только в национальной валюте - гривне).

Внимание! После того, как товар оплачен, претензии по комплектации и внешним повреждениям не принимаются!