Рекуператор Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E

Є в наявності
9.269грн
Артикул re-5361
Оплата Готівка, р/рахунок
Самовивіз Безкоштовно

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла, побутової рекуператор Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E - надійна і безшумна установка для постачання свіжим повітрям кімнат площею до 20 м2. Надзвичайно мале енергоспоживання - всього 4 Вт в економрежіме, і безшумна робота (14 дБА) роблять цю установку привабливою для багатьох користувачів.


Високий коефіцієнт рекуперації - до 80%, гарантує повернення тепла повітря, що видаляється назад в приміщення. ПВУ Electric Lossnay VL-50S2-E завдяки рекуперації тепла економічно вигідно застосовувати замість витяжних і припливних вентиляторів. Крім цього, на 18% економляться витрати на опалення і кондиціонування.
Виконання рекуператора Lossnay VL-50S2-E - зі шнуровим вимикачем. Потягнувши за шнур один, два або три рази, можна вибрати високу (HI) або низьку (LO) швидкість вентилятора. а також вимкнути установку (OFF). Світлодіодний індикатор горить, коли установка працює, і гасне, коли вона вимикається.
Вибираючи низьку або високу швидкість вентилятора, можна регулювати витрату повітря, що поступає в обсязі 15 або 51 м3.
Розміри корпусу VL-50S2-E схожі з розмірами настінного блоку кондиціонера, можливий монтаж в горизонтальному або вертикальному положенні, що зручно для невеликих кімнат.

Рекомендації щодо застосування


Lossnay VL-50 - унікальна розробка відомого японського виробника пропонована для організації енергоефективної автономної вентиляції приміщень побутового та комерційного призначення: спалень і віталень квартир і приватних будинків, а також офісів, конференцзалов або мінімаркетів площею 11-20 м2.
Допустимі робочі умови - при температурах зовні вище -10 ° C. У більш сильні морози дозволяється робота тільки на витяжку. У погану погоду, при t нижче -20 ° C, при сильних бурях, дощах або вітрах, установку необхідно вимикати, а повітряний канал закривати заслінкою.

Принцип роботи та конструктивні особливості


В установці працює оригінальний, продуктивний і безшумний відцентровий вентилятор, який забезпечує і приплив, і витяжку. Головною особливістю і унікальною розробкою від Mitsubishi Electric є високоефективний пластинчастий рекуператор, пропонований для серії Lossnay. Він виконаний з гофрованих целюлозних пластин, з розділеними повітряними каналами на приплив і витяжку повітря. Завдяки матеріалу (просоченої целюлози) відбувається обмін не тільки теплом, але і вологою повітря. Обмін повітря здійснюється через один наскрізний канал у зовнішній стіні будівлі діаметром 120 мм.


Під передньою панеллю вентиляційної установки розташовані вентилятор, фільтри припливного і витяжного повітря, рекуператор і автоматика управління, На двоканальний повітропровід, який встановлюється в стіну, зовні кріпиться захисний ковпак.

Перемикачем заслінки вибирається положення для часткового перекривання повітряного каналу - при роботі на тільки на витяжку, або для повного перекриття каналу, коли на вулиці мороз або сильний вітер. При повністю закритій заслінці ніяких протягів немає і зовнішнє повітря не надходить в комнтату.

Фільтри повітря на припливі і витяжці легко чистяться і вставляються на місце. Періодичність обслуговування установки описана в Інструкції по експлуатації.

Установку легко монтувати, її вага всього 6,2 кг. Всі монтажні комплектуючі та аксесуари входять в комплект.


Характеристики

 • Продуктивність, висока / низька, м3 / год: 51/15
 • Енергоспоживання, Вт: 19/4
 • Напруга живлення 220 В 50Гц
 • Ефективність рекуперації в%, висока / низька: 70/86
 • Рівень шуму, високий / низький, дБ (А): 36,5 / 14
 • Робочий діапазон зовнішніх температур -10 ... + 40 ° C. Для роботи тільки на витяжку: до -20 ° C
 • Вага, кг: 6,2
 • Габарити при горизонтальній установці, висота 245 мм, ширина 522 мм, глибина 168 мм.
 • Товщина стіни для установки - до 650 мм.

Управління та обслуговування

Вентиляційна установка LOSSNAY моделі VL-50S2-E працює від шнурового вимикача і перемикача швидкостей.

Монтаж установки і електропідключення VL-50S2-E проводяться кваліфікованими фахівцями відповідно до Інструкції з монтажу і експлуатації.

Чистка фільтрів і теплообменнікоа проводиться один раз в півріччя. У вимкненому установки передня панель знімається, фільтри виймаються з корпуса. Фільтр вхідного повітря миється і витирається. Фільтр повітря, що виходить чиститься пилососом, теплообмінник очищається пилососом один раз на рік.

Способи монтажу


Установка монтується вертикально або горизонтально в зручному місці на стіні кімнати. Всі монтажні аксесуари входять в комплект. Монтажний отвір під повітропровід виконується за шаблоном.Автономні припливно-витяжні установки LOSSNAY VL-50S2-E володіють декількома незаперечними перевагами:

 • економічністю;
 • надійністю;
 • тихою роботою;
 • простотою управління і обслуговування.
Технические характеристики: Рекуператор Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E
Колір
Білий
Діаметр стінового модуля
114
Виробництво
Японія
Площа
11-20, до 10
Клас фільтра
F7 (опція),
Тип приводу внутрішньої заслінки
ручна заслінка
Кількість швидкостей
2
Рівень шуму на відстані 3м
14, 36.50
Витрата повітря в режимі рекуперації
15, 51
Отвір під монтаж
165
Монтаж зовнішньої решітки
з вулиці
Максимальна температура
40
Мінімальна температура
-10
Товщина стіни від
50
Глубина
168
Ефективність рекуперації тепла
70, 86
Керування
перемикання швидкостей,
Комплектація
гарантійний талон, інструкція з експлуатації
Доставка: Рекуператор Mitsubishi Electric Lossnay VL-50S2-E

Доставка по Львову

Бесплатно при покупке на сумму от 5000 грн. Доставка товаров свыше 50 кг и крупногабаритных товаров - по договоренности.

Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется в любой населенный пункт курьерскими службами компаний "Новая Почта", "Ин-Тайм" и "Міст Експрес".

Товары приходят на склад "Новой Почты", "Ин-Тайм" или "Міст Експрес" в вашем городе. Внешний вид товара проверяется перед отправкой, дабы избежать досадных недоразумений после его доставки.

После отправки заказа, на Ваш мобильный телефон придет сообщение с номером декларации, по которому вы сможете получить товар в представительстве транспортной компании в Вашем городе при наличии паспорта. Оплата услуг транспортной компании происходит при получении заказа в офисе транспортной компании. Расчет стоимости услуг транспортной компании можно произвести на сайтах перечисленных выше компаний. Администрация интернет-магазина не несет ответственности за расчет стоимости услуг транспортных компаний.

Посылка доставляется в офис "Нова пошта" или "Ин-Тайм" в вашем городе. После осмотра Вы делаете оплату за товар. Для получения необходимо предъявить паспорт и номер грузовой декларации, который сообщит наш менеджер после отправки;сроки доставки от 1 до 2 дней, при наличии товара на складе;также можна воспользоватся вызовом автомобиля или курьера "Нова пошта"или"Ин-Тайм" за дополнительную плату (15-60 грн).

Условия оплаты:

- Предоплата денег осуществляется через пополнение карточного счета ПриватБанк (комиссия 1%).

5363542306361768 - Дуля Игорь Васильевич

- Послеоплата (наложенным платежом) на складе транспортной службы при получении товара (комиссия 1.5-2%)

Получение товара

Внимательно рассмотрите товар, убедитесь в отсутствии видимых механических повреждений. Помните, что претензии по внешнему виду и комплектации доставленного Вам товара, Вы можете предъявить только до передачи Вам товара продавцом. Расчет за товар осуществляется на месте доставки (только в национальной валюте - гривне).

Внимание! После того, как товар оплачен, претензии по комплектации и внешним повреждениям не принимаются!