Рекуператор Ventoxx Comfort

Є в наявності
5.500грн
Артикул re-5367
Бренд Ventoxx
Оплата Готівка, р/рахунок
Самовивіз Безкоштовно

Опис Ventoxx Comfort

В наші дні все більше людей замислюється про необхідність організації правильного повітрообміну в приміщеннях. Досягти мети можна декількома способами. Найпростішим є відкривання вікон, але тоді в приміщення потрапляють холод або спека, шум, вихлопні гази та інші небажані елементи. Інший метод - установка вентиляційних систем, широко представлених на сучасному ринку.

Ventoxx Comfort - вітчизняна розробка

Різноманіття пропозицій і різні варіанти пристроїв можуть ввести в ступор будь-якого покупця. Приступаючи до вибору, важливо враховувати не тільки ціну, але і безпеку, ефективність та інші параметри. Якщо ви не хочете тривалий час вивчати професійну літературу і аналізувати інформацію, рекомендуємо купити Ventoxx Comfort. Вітчизняний рекуператор пройшов тестування в лабораторіях Німеччини. Дослідження підтвердили його ефективність і надійність.

Зовнішній корпус (кімната) та внутрішня конструкція Ventoxx Comfort

Експертні думки Ventoxx Comfort - переваги

  • Приваблива ціна вітчизняної розробки дозволяє організувати децентралізований повітрообмін в кожному окремому приміщенні.
  • Збереження більш ніж 90% тепла, навіть у зимові морози.
  • Економічний - витрата енергії мінімальна при високому ККД.
  • Компактні розміри і сучасні матеріали дозволяють легко встановити пристрій у будь-якій будівлі. Регулювання довжини воздуховоду дає можливість монтувати його в стіни різної товщини.
  • Керамічний теплообмінник німецького виробництва має високий рівень зносостійкості, не схильний до корозії.
  • Кілька режимів роботи і п'ять швидкостей вентилятора дозволяють регулювати параметри відповідно до поточних потреб користувача.
  • Вбудовані фільтри захищають від попадання разом із повітрям забруднень.
  • Низький рівень шуму навіть при роботі на максимальній потужності дозволяє встановлювати пристрій у житлових, офісних, промислових, соціальних та інших будівлях.
  • Простота управління і можливість безперервної роботи роблять пристрій дійсно незамінним в організації комфортного і здорового мікроклімату.

Зовнішній корпус (вулиця) Ventoxx Comfort

Приваблива ціна Ventoxx Comfort

Для тих хто вміє економити розумно, рекомендуємо відвідати наш інтернет магазин. У каталозі представлені тільки оригінальні товари від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників за оптимальними цінами. Вся продукція надходить до нас безпосередньо із заводів, має відповідні сертифікати та гарантії.

Перш ніж оформити замовлення, рекомендуємо почитати порівняльні характеристики та відгуки. Ventoxx Comfort приємно порадує вас ефективною роботою протягом тривалого часу. Якщо у вас є питання щодо роботи пристроїв, доставки або послуг з монтажу, сервісного обслуговування, налаштування систем - зверніться до наших експертів.

Не відкладайте покупку пристроїв, здатних поліпшити якість вашого життя, інвестуйте в свій комфорт і благополуччя.

Технические характеристики: Рекуператор Ventoxx Comfort
Колір
Білий
Діаметр стінового модуля
235
Виробництво
Україна
Площа
11-20, 21-35, до 10
Клас енергоефективності
A
Шум від рекуператора
стандартний (від 16 до 30 Дб)
Тип приводу внутрішньої заслінки
ручна заслінка
Кількість швидкостей
5
Рівень шуму на відстані 3м
17, 22, 33, 38, 41
Витрата повітря в режимі рекуперації
21, 35, 50, 60, 68
Отвір під монтаж
270
Монтаж зовнішньої решітки
з вулиці
Максимальна температура
50
Мінімальна температура
-20
Товщина стіни від
300
Ефективність рекуперації тепла
91
Керування
перемикання швидкостей
Клас захисту
IP33
Комплектація
інструкція з експлуатації
Доставка: Рекуператор Ventoxx Comfort

Доставка по Львову

Бесплатно при покупке на сумму от 5000 грн. Доставка товаров свыше 50 кг и крупногабаритных товаров - по договоренности.

Доставка по Украине

Доставка по Украине осуществляется в любой населенный пункт курьерскими службами компаний "Новая Почта", "Ин-Тайм" и "Міст Експрес".

Товары приходят на склад "Новой Почты", "Ин-Тайм" или "Міст Експрес" в вашем городе. Внешний вид товара проверяется перед отправкой, дабы избежать досадных недоразумений после его доставки.

После отправки заказа, на Ваш мобильный телефон придет сообщение с номером декларации, по которому вы сможете получить товар в представительстве транспортной компании в Вашем городе при наличии паспорта. Оплата услуг транспортной компании происходит при получении заказа в офисе транспортной компании. Расчет стоимости услуг транспортной компании можно произвести на сайтах перечисленных выше компаний. Администрация интернет-магазина не несет ответственности за расчет стоимости услуг транспортных компаний.

Посылка доставляется в офис "Нова пошта" или "Ин-Тайм" в вашем городе. После осмотра Вы делаете оплату за товар. Для получения необходимо предъявить паспорт и номер грузовой декларации, который сообщит наш менеджер после отправки;сроки доставки от 1 до 2 дней, при наличии товара на складе;также можна воспользоватся вызовом автомобиля или курьера "Нова пошта"или"Ин-Тайм" за дополнительную плату (15-60 грн).

Условия оплаты:

- Предоплата денег осуществляется через пополнение карточного счета ПриватБанк (комиссия 1%).

5363542306361768 - Дуля Игорь Васильевич

- Послеоплата (наложенным платежом) на складе транспортной службы при получении товара (комиссия 1.5-2%)

Получение товара

Внимательно рассмотрите товар, убедитесь в отсутствии видимых механических повреждений. Помните, что претензии по внешнему виду и комплектации доставленного Вам товара, Вы можете предъявить только до передачи Вам товара продавцом. Расчет за товар осуществляется на месте доставки (только в национальной валюте - гривне).

Внимание! После того, как товар оплачен, претензии по комплектации и внешним повреждениям не принимаются!